Polityka prywatności "cookies"




A A A

Dystrybucja

 

Rybarzowice (Zakład produkcyjny nr 1) siedziba firmy
ul. Żywiecka 873
43-378 Rybarzowice
tel: (0-33) 817 67 17
fax: (0-33) 817 67 16
mapa dojazdu

 

 

Przedstawiciele handlowi:

1. Michał Kaftanowicz
tel: 509 456 817 (wielkopolskie, kujawsko-pomorskie)
E-mail: m.kaftanowicz@blachdomplus.pl
 
2. Marcin Kaczor
tel: 515 068 900
(mazowieckie - poł. część, łódzkie, śląskie, opolskie)
E-mail: m.kaczor@blachdomplus.pl
3. Marcin Giza
tel: 502 218 101
(małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie)
E-mail: m.giza@blachdomplus.pl
4. Jarosław Ostrowski
tel: 515 068 279
(mazowieckie - pół. część, podlaskie, warmińsko-mazurskie)
E-mail: j.ostrowski@blachdomplus.pl
 
   

 

 

Nasze Oddziały:

 

1. Wrocław (Zakład produkcyjny nr 2)
ul. Ostowa 14
51-180 Wrocław 
tel: (71) 327 47 81
fax: (71) 327 47 80

e-mail: wroclaw@blachdomplus.pl
mapa dojazdu

 

2. Bielany Wrocławskie
ul. Wrocławska 53
55-040 Bielany Wrocławskie
tel: (71) 31 10 363
fax: (71) 31 10 363

e-mail: bielany@blachdomplus.pl
mapa dojazdu  

 

3. Świdnica - Pszenno
ul. Kolejowa 1
58-125 Pszenno
tel: (74) 851 78 73
fax: (74) 851 78 73

e-mail: pszenno@blachdomplus.pl
mapa dojazdu 

 

 4. Krotoszyn

ul. Grzegorzewska 1
63-700 Krotoszyn
tel: (62) 725 46 80
fax: (62) 725 46 80

e-mail: krotoszyn@blachdomplus.pl
mapa dojazdu

 

 5. Jelenia Góra 

ul. Wrocławska
58-506 Jelenia Góra
tel: (75) 752 27 74
fax: (75) 752 27 74

e-mail: jelenia.g1@blachdomplus.pl
mapa dojazdu

 

 6. Oleśnica 

ul. Wrocławska 48
56-400 Oleśnica
tel: (71) 399 97 44
fax: (71) 399 97 44

e-mail: olesnica@blachdomplus.pl
mapa dojazdu

 

 7. Bolesławiec - Kruszyn 

ul. Główna 2H
59-700 Bolesławiec
tel: (75) 732 80 91
fax: (75) 732 80 91

e-mail: boleslawiec@blachdomplus.pl
mapa dojazdu

 

 8. Głogów-Jaczów

  
67-222 Jerzmanowa
tel: (76) 835 95 58
fax: (76) 835 95 58

e-mail: glogow@blachdomplus.pl
mapa dojazdu

 

 9. Rawicz

ul. Poznańska
63-900 Rawicz
tel: (65) 545 11 41
fax: (65) 545 52 60

e-mail: rawicz@blachdomplus.pl

 

 10. Krosno

ul. K.Pużaka 22
38-400 Krosno
tel: (13) 436 14 33
fax: (13) 436 14 33

e-mail:krosno@blachdomplus.pl

 

 11. Żywiec

ul. Kopernika 56 
34-300 Żywiec
tel: (33) 861 94 96
fax: (33) 861 94 97

e-mail: zywiec2@blachdomplus.pl

 

12. Jasło

ul. Żeromskiego 1
38-200 Jasło
tel: (13) 442 82 10
fax: (33) 442 82 10

e-mail: jaslo@blachdomplus.pl

 

 

   

 

 

 

 Filie Partnerskie

 

12. Barwałd Dolny

Barwałd Dolny 62a 
34-124 Klecza Górna 
tel: (33) 872 26 60
fax: (33) 872 26 67

e-mail: barwald@blachdomplus.pl

 

13. Trzebinia

ul. Długa 34
32-540 Trzebinia
tel: (32) 612 19 38
fax: (32) 612 19 38

e-mail: trzebinia@blachdomplus.pl

 

14. Czarny Dunajec

ul. Kantora 61 A
34-470 Czarny Dunajec
tel: (18) 265 77 00
fax: (18) 265 77 00

e-mail: cz.dunajec@blachdomplus.pl

 

15. Stryszawa

Stryszawa 179A
34-205 Stryszawa
tel: (33) 874-79-29
fax: (33) 874-79-29

e-mail: stryszawa@blachdomplus.pl

16. Bielsko-Biała

ul. Międzyrzecka 237
43-382 Bielsko-Biała
tel: (33) 812 28 73
fax: (33) 821 35 54

e-mail: bielsko@blachdomplus.pl

 
     

 

 

                  



      Design by ANUNCIO